Ana Sayfa
30 Nisan 2018 ( 2087 izlenme )
Reklamlar

SICAK HABER CHP’NİN ADAYI BELLİ OLDU İŞTE ...

CHP adayı kim olacak herkes bu sorunun cevabını arıyor. Çatı aday fikrinin çöktüğü muhalefet cephesinde her parti kendi adayıyla yola devam edecek görünüyor. Peki CHP kimi aday gösterecek.

Kulislerde Yılmaz Büyükerşen ile birlikte adı öne çıkan isimlerden CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce Ahmet Hakan’a konuştu. Seçilmesi halinde neler yapacağını anlattı.

-Adayım… Kazanacağıma inanıyorum. -Huzur vaat edeceğim. En büyük vaadim huzur olacak. -Restorasyon süreci başlatacağım. Adım adım hukuk devletine, parlamenter sisteme, kuvvetler ayrılığına geçişi sağlayacağım. -İlk turda her parti kendi adayını çıkarmalı.

Çatı adayıyla olmaz. İlk turda her parti kendi adayını çıkarırsa ikinci tur garanti olur. -Erdoğan’ın karşısında ikinci tura ben kalmazsam Meral Akşener kalırsa… Benim desteğim ona olur. Abdullah Gül kalırsa…

Benim desteğim ona olur. Sonuna kadar desteklerim. Miting yaparım.” -Ama ikinci tura ben kalırsam… Onların da beni desteklemelerini beklerim, isterim.”

-En büyük hayalim sokakta tek başına yürüyebilen, bisikletiyle dolaşabilen, çevresinde koruma ordusu olmayan bir Cumhurbaşkanı olmak…

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kadınların iç sesi ne der.... :) izle Gör... Erkekler neden erken ölür? Sahipleri Uyurken Köpeğin Her Gece Yaptığını Görenler Gözyaşlarını Tutamadılar Ünlü Sanatçı TUTUKLANDI.