Ana Sayfa
05 Ocak 2018 ( 5859 izlenme )
Reklamlar

Devamını Oku...

Aydın’ın Nazilli ilçesindeki özel bir hastanede, stajyer hemşirelerin soyunma kabinini cep telefonu ile gözetleyen temizlik işçisi gözaltına alındı.

Aydın Nazilli’deki bir özel hastanede staj yapan hemşirelik öğrencisi 4 kız öğrenci, kendileri için ayrılmış olan soyunma odasına gizlenmiş bir kutu buldu. Kutunun içerisinde görüntü kaydı yapan cep telefonu olduğunu fark eden öğrenciler, hastane başhemşiresine vermek istedi. Bu sırada temizlik görevlilerinden F.U, öğrencilerin elinden kutuyu alarak uzaklaştı.

HEMEN ŞİKAYETÇİ OLDULAR Kız öğrenciler yaşadıklarını hastane yönetimine ve okul müdürlerine anlattıktan sonra, gizlice görüntülerinin çekilmesiyle ilgili savcılığa da şikayette bulundu. Savcılık tarafından, ‘özel hayatın gizliliğini ihlal’ suçu çerçevesinde başlatılan soruşturma kapsamında Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, temizlik görevlileri F.U. ile İ.A.’yı gözaltına alıp, evlerinde arama yaptı.

1 ŞÜPHELİ SERBEST KALDI Aramada F.U.’nun evinde, hastanedeki soyunma odasına olay günü kayıt amaçlı bırakılan cep telefonu ele geçirildi. F.U. ifadesinde olayla bir ilgisinin olmadığını ve İ.A’nın yönlendirmesiyle kız öğrencilerin elinden telefon kutusunu aldığını söyledi. F.U., ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Diğer şüpheli İ.A.’nın ise kız öğrencilerin soyunma odasına cep telefonunu kendisinin koyduğunu belirtip, pişman olduğunu söylediği öğrenildi. Gözaltına alınan İ.A., emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kanseri önlüyor ve 3 ayda kanser hücrelerini öldürüyor! Valla otobüs geçiyordu desem inanman Haber Az Önce Geldi 17 Asker Evladımız.. Sihirbazlık Numaralarının Bariz 15 Hilesi Yayında..