Ana Sayfa
07 Mayıs 2019 ( 690 izlenme )
Reklamlar

CHP'li isimden akıllara zarar 'seçim' tehdidi!

YSK, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin hukuki olarak iptaline ve yenilenmesine karar verdi... YSK'ya itiraz sürecinde tehditlerini sürdüren CHP, kararın ardından da tehditlerine devam ediyor. CHP İstanbul İl Hukuk Komisyonu Kadın Haklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Feyza Altun, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla toplumu adeta terörizmle tehdit etti.
CHP'li isimden akıllara zarar 'seçim' tehdidi!

Yüksek Seçim Kurulu üyeleri, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin iptaline ve yenilenmesine karar verdi. YSK üyeleri, AK Parti'nin itirazını 4 ret oyuna karşılık 7 oyla kabul etti.

YSK'nın itirazları görüştüğü süreçte, CHP İstanbul milletvekili Engin Altay da, AK Parti'nin hak arayışından rahatsız olmuştu. Altay, itiraz sürecinin Türkiye'yi "ekonomik ve askeri yönden" zorda bırakacağını ifade ederek tehditler savurmuştu. 

ALTAY'DAN SONRA BİR AKLA ZİYAN TEHDİT DE ALTUN'DAN

YSK'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin iptaline ve yenilenmesine karar vermesinin ardından bir tehdit de CHP İstanbul İl Hukuk Komisyonu Kadın Haklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Feyza Altun'dan geldi.

''BOMBA PATLARSA MÜSEBBİBİ BELLİDİR''

Altun Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla toplumu adeta terörizmle tehdit etti.

Altun paylaşımında ''Bu süreçte bomba patlarsa, terör hortlar toplum terörize edilirse müsebbibi bellidir'' ifadelerini kullandı. 

TEPKİLER SONRASI ANINDA SİLDİ

Feyza Altun gelen tepkilerin ardından yaptığı paylaşımı dakikalar sonra kaldırıp ifadelerini değiştirerek yeni bir mesaj paylaştı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İki sevgili akşama kadar Eğlendikten sonra... Kayseri’de Pancar Yüklü Tır Kaza Yaptı 7 Yaralı Kanseri önlüyor ve 3 ayda kanser hücrelerini öldürüyor! Kayseri'de çekilen bir video sosyal medyanın gündemine oturdu.